Bahçelievler Oto Ekspertiz Merkezi

Bahçelievler Oto Ekspertiz için iletişim bilgileri;

Adres : Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:40/B Bahçelievler /İSTANBUL
Telefon :  +90 (212) 545 00 48
Mail : [email protected]
Yetkili Personel: Yusuf Yıldırım

bahçelievler oto ekspertiz

Hizmetler

hospitacar-oto-ekspertiz-kaporta-boya-kontrolleri

Kaporta ve Boya Analizi

Aracınızın boya ve değişen kontrolleri yapılır.

hospitacar-yanal-kayma-kontrolleri

Yanal Kayma
Testi

Aracınızın direksiyondan bağımsız kaç metre çekim yaptığı ölçülür.

hospitacar-motor-perpormans-dyno-testi

Motor Performans (Dyno) Testi

Aracın üretmiş olduğu beygir gücü, tork kuvveti ölçümü yapılır.

hospitacar-obd-elektronik-kontroller

OBD Elektronik Kontroller

Aracınızın bilgisayar elektronik hata kontrolü yapılır.

hospitacar-oto-ekspertiz-suspansiyon-testi

Süspansiyon
Testi

Aracınızın süspansiyon ve yol tutuş değerleri ölçümü yapılır.

hospitacar-oto-ekspertiz-lift-kontrolleri

Lift
Kontrolleri

Aracınız platform lift üzerine kaldırılarak incelemeler yapılır.

hospitacar-fren-kontrolleri

Fren
Testi

Aracınızın fren kuvvetleri ve sağ sol fren farkların ölçümü yapılır.

hospitacar-kaporta-boya-kontrolleri

Kaput İçi Mekanik Kontroller

Aracınızın mekanik aksamı uzman ekip tarafından incelenir.

Bahçelievler Oto Ekspertiz

İstanbul Bahçelievler Oto Ekspertiz hizmeti için firmamızı anlatmadan önce oto ekspertiz nedir? hangi ihtiyaçları karşılar ve nasıl hizmetler alabilirsiniz ? bunlardan bahsetmek daha doğru olacaktır.

Sıfır otomobil fiyatlarına gelen zamlar sonrasında tüketici alternatif olarak ikinci el otomobil seçeneğine yoğunlaşıyor. Hal böyle olunca ikinci el otomobil talebi artarak devam ediyor. Tüketiciye fiyat fayda maksimizasyonu yüksek, az kullanılmış neredeyse sıfırdan farkı olmayan, az kilometre yapmış ve sıfır araç fiyatlarına göre de çok daha uygun fiyatlı olunca bu seçenek çok daha cazip gelmektedir.

Sizler için temiz ve bakımlı araçlar bulmak zor olabilir. Tam da bu ihtiyaca yönelik bir sektör son yıllarda çok popüler oldu oto ekspertiz sektörü. Bireysel veya kurumsal oto ekspertiz firmaları arasından tercih ettiğiniz bir tanesine beğendiğiniz bir aracı kontrol ettirebilirsiniz. Aracın masrafı var mı ? Araç gerçekten size beyan edildiği gibi mi? Araç görsel olarak güzel ama  benim göremediğim bir kusur var mı ? gibi soruların cevabını uygun fiyatlar karşılığında alabiliyorsunuz. Sizin isteğinize göre değişen fiyat ve hizmet paketleri mevcut.

İstanbul bahçelievler oto ekspertiz için Hospitacar olarak  bizim görevimiz beğendiğiniz aracı hatasız şekilde kontrol edip size durumu hakkında detaylı bilgiyi vermektir. Sizleri aracın kusur ve noksanları konusunda önceden uyarmak. Aracın mevcut durumunu size veriler ile hazırlanın rapor ve sunum eşliğinde belirterek alacak olduğunuz aracın mevcut durumunu sunmak bizim işimiz. Bize bu konudaki tecrübelerimize rahatlıkla güvenebilirisiniz.

Kötü sürprizler yaşamamak için  Hospitacar Bahçelievler oto ekspertiz veya size en yakın başka şubelerimizden hizmet alabilirsiniz. Hospitacar ile aracın geçmişteki kazaları, yapılan kazalar sonucunda hali hazırda devam eden bir problemi olup olmadığı hakkındaki bilgiye ulaşabilirsiniz. Bizi aracınızı satmak istediğinizde de ziyaret edebilirsiniz Hospitacar’da yaptıracağınız ekspertiz raporu ile aracınızı gönül rahatlığı ile müşterisine anlatabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Oto Ekspertiz Hizmetleri

istanbul bahçelievler oto ekspertiz, hospitacar yetkili oto ekspertiz, kurumsal oto ekspertiz
istanbul bahçelievler oto ekspertiz, kurumsal oto ekspertiz

İstanbul Bahçelievler Oto Ekspertiz ihtiyaçlarınıza kurumsal çözümler üretmek için hizmetinizde. Servisimiz  ve çalışma ekibimiz siz değerli müşterilerimizi oto ekspertiz hakkında ihtiyaç duyabileceği her şeye yanıt verecek, aracınızın kontrolünü en iyi şekilde sağlayacak şekilde gerekli  bilgi ve ekipmanlarla donatıldı. Tüm hospitacar şubeleri Türkiye’nin En kapsamlı En gelişmiş oto test sistemi ve aynı zamanda yerli üretim olan oto ekspertiz makinaları  na sahiptir.

Oto ekspertiz fiyatları tüm şubelerimizde sabittir. Aracınız için Premium paketimizi tercih etmeniz durumunda işinde tecrübeli personeller tarafından yapılan oto ekspertiz işlemleri sırasıyla;  motor performans (dyno) testi, süspansiyon testi, fren testi, ön düzen testi, araç içi kontroller, araç dışı kontroller, kaporta boya değişen kontrolleri, lift üzerinde mekanik kontrolleri, elektronik (obd) taraması, tramer-hasar kaydı sorgusu, würth silindir kaçak testi, km sorgulama mesajı ve Araç iç döşeme aydınlatma kontrolü olacaktır. İstanbul bahçelievler oto ekspertiz şubemizde yapılan işlemler sonunda araç size kontrolleri yapılmış vaziyette rapor ve sunum ile yetkili personel tarafından size detaylı olarak anlatılacaktır.

Oto expertiz yaptırarak almayı düşündüğünüz araca gönül rahatlığı ile alırsınız. İstanbul Bahçelievler Oto Ekspertiz sektördeki en titiz hizmet anlayışına sahiptir. Kurumsal oto ekspertiz servisimiz %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışır. Her arabaya aynı özeni gösterip aracınızı en iyi şekilde incelemesini sağlıyoruz İkinci el araç almayı düşünüyorsanız en iyi o oto ekspertiz firmaları nerede diye aramanıza gerek yok Hospitacar hizmetinizde

Kurumsal Oto Ekspertiz Hizmeti

Kurumsal oto ekspertiz hizmeti almak isterseniz sizlere hizmet anlayışımızdan bahsetmek isteriz. Öncelikle sektördeki başarılarımızın arkasında müşterilerimizin memnuniyetinin en büyük motivasyonumuz olmasının payı çok büyük. Hospitacar İstanbul bahçelievler oto ekspertiz için Tarafsız, bağımsız ve müşteri odaklı hizmet alabileceğiniz lokasyonunda en tecrübeli  firmadır. Şubemize yakın olan Şirinevler, Soğanlı, Güngören, Yayla, Haznedar, İlkyuva, Siyavuşpaşa, Kocasinan, Yenibosna ve Bakırköy oto ekspertiz için Hospitacar’ı tercih etmekte. İhtiyacınız için uygun olan bölge bunlardan biri değilse size diğer şubelerimizden bahsedeceğiz;

Raporunuz ile ilgili aklınıza takılan sorular ve bilgi almak istediğiniz konularda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bayilik ve Franchise sistemimiz hakkında bilgi sahibi olmak için;

https://hospitacar.com/hospitacar-oto-ekspertiz-bayilik/