Hakkımızda

oto ekspertiz

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makinelerle aracınızı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirerek mevcut durumu hakkında size bilgi vermekteyiz. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza durumlarını muayene edip size detaylı şekilde bir ekspertiz raporu sunmaktayız. Düşük maliyetlerle alacağınız bu rapor sayesinde alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olup gereğinden fazla değer ödememiş olmanız bizi mutlu eder.

Double kontrol sistemiyle çalışan tüm bayilerimizde aracınızın her aksamı en az iki kişi tarafından kontrol edilir. Bu sistem sayesinde hata payına yer vermeden
size en doğru bilgiyi vermeyi amaçlıyoruz.

Tamamı bilgisayar kontrollü gerçekleştirilen testler sonunda aracın o anki durumu hakkında size detaylı bir oto ekspertiz raporu sunuyoruz. Alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru araca yapmanızda sizin partneriniz oluyoruz.

Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize tarafsız ve güvenilir bilgiler veriyoruz. Bu bilgiler ışığında ‘doğru arabayı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığımız bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına almaktan mutluluk duyuyoruz . Hospitacar’da yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için Hizmetler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.